Nemovitosti

Dlouhodobý nebo celoroční pronájem ubytovacího zařízení s 22 lůžky v obci Vraňany

30.000 Kč za měsíc
Celkem 28 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Ilona Maas
telefon: +420605750304
ilona.maas@eufinance.cz

Dlouhodobý nebo celoroční pronájem ubytovacího zařízení s 22 lůžky v obci Vraňany

Cena:
30.000 Kč za měsíc
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám zprostředkování dlouhodobého či celoročního pronájmu ubytovacího zařízení v obci Vraňany, které se nachází 4 km od exitu Nová Ves dálnice D8 a 20 km od Exitu Zdiby. Ubytovací prostory jsou vhodné pro zaměstnance např. jedné stavební firmy, která má v okolí Prahy dlouhodobou zakázku.

V objektu jsou k dispozici tyto prostory.

  1. Obytný zděný dům, s obytným podkrovím, který je 3 roky po rekonstrukci disponuje prostorným obývacím pokojem, dvěma kuchyňskými linkami, toaletou a koupelnou. V této budově je kapacita 16 lůžek. Dům je kompletně vybaven a před nastěhováním bude kompletně vymalován a případně dle přání nájemce dovybaven dalším movitým vybavením. Dům je vytápěn elektrickými radiátory a zdarma je k dispozici TV anténa a wifi. V případě zájmu jsou v domě také podružné elektroměry. V blízké budoucnosti bude zaveden plyn vč. kondenzačního plynového kotle.
  2. Mobilheim (5×3m) s terasou má kapacitu 4 – 6 lůžek a je rovněž kompletně zařízen vč. wifi a satelitního příjmu. Součástí mobilheimu je letní terasa s posezením, nadzemním bazénem a prostornou zahradou.
  3. Klubovna ve stodole nájemcům v nepříznivém počasí poskytuje večerní posezení u kulečníku a šipek.
  4. Kulatá pergola a venkovní posezení s grilem je vhodná pro letní na sluníčku.


Parkování je možné zdarma jak před domem, tak uvnitř na zahradě za vraty na dálkové ovládání. V obci Vraňany je k dispozici většina občanské vybavenosti: pošta, 2× hostinec, obchod se smíšeným zbožím, školka, škola, lékař, dětská hřiště, zastávka autobusu ve směrech Mělník-Kralupy, odkud je přestup na autobus či vlak do Prahy. Ve Vraňanech je rovněž vlaková zastávka s přímým spojem do Prahy na Masarykovo či Hlavní nádraží.

Cena pronájmu celého objektu (dům, mobilheim, společné prostory) je 30 000,– měs. + zálohy na elektřinu. Vodné, stočné a internet (připojení na wifi) nájemce neplatí. Kauce není vyžadována.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
4
Operace:
Pronájem
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Vraňany
Plocha pozemku:
792 m2
Plocha zastavěná:
90 m2
Stav objektu:
po rekonstrukci
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
asfaltová
Rok rekonstrukce:
2018
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 148/2007 Sb.
2|approximate|Vraňany, okres Mělník, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
, Vraňany, okres Mělník, Czech Republic