Nemovitosti

Prodej komerčního objektu či bytového domu se 3 N.P. pro 33 bytů v obci Kralupy nad Vltavou, část ob

24.990.000 ,-
Cena k jednání
Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Ivo Loskot
Ivo Loskot
telefon: +420608964672
info@eufinance.cz

Prodej komerčního objektu či bytového domu se 3 N.P. pro 33 bytů v obci Kralupy nad Vltavou, část ob

Cena:
24.990.000 ,- Cena k jednání
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje komerčního objektu v obci Kralupy nad Vltavou, v rodinné obytné části Lobeček postaveného na pozemku o celkové výměře 1 640 m2. Jedná se tak o výbornou investici na další pokračování současného provozu nebo také pro jiné komerční služby či přestavbu na bytový dům. CENA K JEDNÁNÍ.

Dle aktuálně platného územního plánu je objekt možné využívat na současnou podnikatelskou činnost, sklady, kanceláře nebo obzvlášť je povolena přestavba budovy na bytový dům až se třemi nadzemními podlažími pro celkem 33 bytových jednotek vč. parkovacích stání pro každou bytovou jednotku, popř. plochu je možné využít jako předzahrádky. V případě vyhotovení územní studie je možné navýšit o další 1–2 podlaží.

V budově je nyní provozována plně funkční restaurace s kuchyní a veškerým zázemím, kde polovinu objektu tvoří nebytové prostory, které byly dříve využívání jako diskotéka.

Současná zastavěná plocha budovy činí 852 m2. Součástí objektu je další přilehlý pozemek o výměře 788 m2, který je nyní částečně využíván jako uzavřené parkoviště a venkovní uzavřená zahrádka restaurace, která je právě součástí aktuálně funkční pronajaté prosperující restaurace s kuchyní.

Veškerou další dokumentaci k územnímu plánu a rozhodnutí vč. finančního cash flow půdorysy aj. dokumenty zašleme na vyžádání.

Podsklepený přízemní objekt byl postavený v roce 1976 z cihel zn. Porotherm o tloušťce 45 cm. Budova je napojena na veřejnou kanalizaci, městský vodovod, plyn a elektřinu 230 a 400 V a je vytápěna dálkovým horkovodem. Je zde k dispozici klimatizace a vzduchotechnika. Dispozice objektu nyní tvoří tři velké oddělené prostorné restaurace se dvěma bary, diskotéka s tanečním parketem, pódiem a posezením, velká prostorná kuchyně s dalšími povinnými místnostmi dle hygienických norem, několik pánských a dámských toalety, WC pro personál aj. skladovací místnosti.

V Kralupech nad Vltavou, a především v docházkové vzdálenosti 5 minut v okolí objektu je k dispozici veškerá občanská vybavenost: mateřské školky, základní školy, obchody, supermarkety, zdravotní středisko, nemocnice, pošty, banky, společenská a sportovní střediska. V centru města se nachází vlakové nádraží s přímým spojem 25 min do centra Prahy na Masarykovo a Hlavní nádraží a rovněž autobusové zastávky PID s dopravou na nejbližší metra Ládví, Letňany, Bořislavka.

Vyřízení úvěru vč. právního servisu zdarma.

Typ nemovitosti:
Komerce
Číslo nemovitosti:
96
Operace:
Prodej
Adresa:
Kralupy nad Vltavou
Štefánikova
K nastěhování od:
2.6.2023
Plocha pozemku:
1640 m2
Plocha zastavěná:
852 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 15' 1.506"N, 14° 18' 52.899"E