Nemovitosti

Prodej krajního řadového domu 4+kk se zahradou a parkovacím stáním v obci Postřižín

8.990.000 Kč
Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
Virtuální prohlídka
Prodejce:
realitní makléř: Ivo Loskot
Ivo Loskot
telefon: +420608964672
info@eufinance.cz

Prodej krajního řadového domu 4+kk se zahradou a parkovacím stáním v obci Postřižín

Cena:
8.990.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje krajního řadového rodinného domu v obci Postřižín. Zkolaudovaný dům z roku 2017 je postaven na pozemku o celkové výměře 376 m2. Nemovitost se nachází v klidné a současně nezátopové části obce, ul. Kozomínská. Obvodové zdivo je z Porothermu a vnitřní příčky Ytong (o celkové tloušťce 35 cm se skládá z 25 cm Porothermu vč. 10 cm izolace), střecha od firmy Bramac.

Parkovat lze na vlastním pozemku přímo před domem, kde se vejdou až tři auta. Na zahradě je dále k dispozici zakrytá prostorná pergola s pohodlným posezením a grilovacím koutem, venkovní bazén a technické zázemí pro úschovu nářadí a kotce pro pejsky. Dle přiložených půdorysů si můžete prohlédnout dispozice přízemí i patra. Celé přízemí i podkroví domu je prostorné a slunné. K dispozici je také půda pro uložení sezónních věcí. V celém domě jsou okna osazena plastovými okny, podlahu tvoří převážně PVC kromě koupelen a vstupní chodby je dlažba. Rozvody elektřiny a topení jsou v mědi, voda v plastu. Dům je vytápěn jak elektrickými topnými kabely, které jsou zavedeny do rozvaděče, tak krbovými kamny v obývacím pokoji. Do domu jsou kromě plynu přivedeny veškeré inženýrské sítě (městský vodovod, kanalizace, elektřina 230 a 400 V) vč. internetu. Aktuální měsíční poplatky činí cca 4 000,– Kč.

V okolí domu v docházkové vzdálenosti je k dispozici částečná občanská vybavenost (mateřská školka hned naproti domu), obchod se smíšeným zbožím, restaurace, pizzerie, lesopark, dětská hřiště a autobusová zastávka PID. Veškerá další občanská vybavenost je k dispozici v nedaleké Odolene Vodě či v Kralupech nad Vltavou. Přenechání movitého vybavení a nábytku v domě vč. termínu stěhování je na osobní dohodě s prodávajícími. Právní servis vč. vyřízení hypotéky ZDARMA.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
9
Operace:
Prodej
Adresa:
Postřižín
Kozomínská
Nemovitost byla již prodána
Plocha pozemku:
376 m2
Plocha zastavěná:
63 m2
Plocha podlahová:
114 m2
Stav objektu:
novostavba
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
okraj obce
Komunikace:
asfaltová
Stáří objektu:
4
Rok kolaudace:
2017
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 148/2007 Sb.
2|approximate|Kozomínská, Postřižín, okres Mělník, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Kozomínská, Postřižín, okres Mělník, Czech Republic

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: