Nemovitosti

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk v obci Kralupy nad Vltavou, ul. K Cikánce

14.490.000 Kč
Celkem 29 fotografií, zobrazit všechny
Virtuální prohlídka
Prodejce:
realitní makléř: Ivo Loskot
Ivo Loskot
telefon: +420608964672
info@eufinance.cz

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk v obci Kralupy nad Vltavou, ul. K Cikánce

Cena:
14.490.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje novostavby rodinného domu v Kralupech nad Vltavou postavené na pozemku o celkové výměře 705 m2. Bungalov se nachází v klidné, neprůjezdné a současně nezátopové části města Mikovice, ul. K Cikánce. Dům je vystavěn z cihel (38 cm) a dále zateplen polystyrenem (10 cm), čímž byla docílena velmi nízká energetická třída „B. Součástí domu je hliníková pergola zastřešená polykarbonátem a hezká slunná jižní zahrada za domem, která nabízí příjemné posezení, a hlavně naprosté soukromí. Na poli za domem je již stavební uzávěra. Parkování je možné zdarma před domem nebo na vlastním pozemku na zámkové dlažbě za vraty na dálkové ovládání, kde lze dostavět přístřešek pro dvě auta. Bungalov o dispozici 4+kk bude v nejbližší době zkolaudován a prodej proběhne po přidělení čísla popisného.

Dům je kompletně vytápěn podlahovým topením díky úspornému tepelnému čerpadlu systém voda vzduch a případně v letních měsících ochlazován klimatizací. Na střeše jsou položené betonové tašky vč. veškerých potřebných parotěsných fólií. Stropy jsou nadstandardně zatepleny 40 cm vatou. Do domu jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě (plyn, městský vodovod, kanalizace, elektřina 230 a 400 V). Internet je možné si zřídit u různých operátorů v lokalitě. V celém domě je položená vinylová podlaha a dům je osazen plastovými okny (trojskla s německými profily).

V Kralupech nad Vltavou je k dispozici veškerá občanská vybavenost: velké letní koupaliště, fitness, tenisové kurty, fotbalové a hokejový stadion, pošty supermarkety, nemocnice, lékaři, banky, aj., cyklostezka podél břehu Vltavy ve směru k zámkům Nelahozeves a Veltrusy, Troja, Praha Bubeneč. V docházkové vzdálenosti 5 min. pěšky je k dispozici MŠ a ZŠ do 5. třídy, autobusová a vlaková zastávka 3 min. V centru města je autobusové i vlakové nádraží s přímým spojem 25 min do centra Prahy na Masarykovo a Hlavní nádraží. Dům je ihned po kolaudaci k předání. Právní servis vč. vyřízení hypotéky zdarma.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
57
Operace:
Prodej
Rezervace:
Rezervováno
Adresa:
Kralupy nad Vltavou
K Cikánce
K nastěhování od:
1.6.2022
Plocha pozemku:
705 m2
Plocha zastavěná:
163 m2
Stav objektu:
Novostavba
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Stáří objektu:
1
Rok kolaudace:
2022
Výbava - popis:
zastřešená pergola
Vydaný certifikát:
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
2|approximate|K Cikánce, část obce Mikovice, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
K Cikánce, část obce Mikovice, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, Czech Republic

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: