Nemovitosti

Prodej RD před rekonstrukci s velkou půdou, dvougaráží, zahradou a stodolou v obci Všestudy

2.700.000 ,-
včetně provize RK a právního servisu
Celkem 29 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Ivo Loskot
Ivo Loskot
telefon: +420608964672
info@eufinance.cz

Prodej RD před rekonstrukci s velkou půdou, dvougaráží, zahradou a stodolou v obci Všestudy

Cena:
2.700.000 ,- včetně provize RK a právního servisu
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje cihlového rodinného domu v nezátopové (povodňová zóna 2) a dobře dostupné lokalitě, na náměstí v obci Všestudy, okres Mělník. Celková výměra pozemku je 525 m2. Součástí nemovitých věcí je rodinný dům o zastavěné ploše 131 m2, stodola za domem se zastavěnou plochou 96 m2, dvougaráž, která je napojena na dům, předzahrádka před domem a zahrada za domem.

Podsklepený rodinný dům o současné dispozici 3+kk disponuje velkou půdou, kde je možné vybudovat další tři pokoje. V současném stavu je na dům také napojen samostatný vejminek s kuchyňskou linkou a samostatnou koupelnou s WC, který může být propojen s domem a zvětšit si tak dispozici domu. Dům má nyní v přízemí 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a technickou místnost. Na zahradu za domem lze projít jako chodbou v domě, tak dvougaráží vedle domu. Za domem je k dispozici velká stodola, která lze využít jako skladovací prostory, popř. zrekonstruovat na další obytné místnosti. Dům byl postaven kolem roku 1950 z pálených cihel s tloušťkou zdiva 45 cm.

Do domu jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě: elektřina 230 a 400 V, obecní kanalizace i vodovod a plyn. Na pozemku je rovněž k dispozici kopaná studna, která po revitalizaci může poskytnout také pitnou vodu a zavést ji do domu a ušetřit tak na vodném. Vytápění bylo dosud řešeno plynovými vafkami. Dům je vystěhovaný a ihned k předání. Parkování je možné ve dvougaráži nebo zdarma před domem.

Dům se nachází v těsné blízkosti zámeckého parku Veltrusy, kde se nabízí nepřeberné množství krásných procházek a cyklovýletů po okolí podél řeky Vltavy kolem zámků Veltrusy a Nelahozeves. V obci Všestudy je obyvatelům k dispozici velká mateřská škola, velká samoobsluha přímo naproti domu a autobusová zastávka. Obec Všestudy spadá pod sousední obec s rozšířenou pravomocí Veltrusy, která nabízí veškerou občanskou vybavenost: MŠ, ZŠ, zastávky autobusu ve směrech Mělník, PID Praha, obchody, pošta, aj, restaurace, sportovní areály aj. Exit dálnice D8 na Prahu je vzdálen 8 km. Právní servis vč. vyřízení hypotéky zdarma.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2023001
Operace:
Prodej
Adresa:
Všestudy 25
Nemovitost byla již prodána
Plocha pozemku:
525 m2
Plocha sklepa:
35 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Centrum obce
Komunikace:
Asfaltová
Stáří objektu:
1950
Rok kolaudace:
1950
Výbava - popis:
Movité vybavení lze zdarma ponechat nebo vyklidit., bouda pro drůbež, bouda pro psa
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 17' 22.986"N, 14° 20' 31.488"E