Nemovitosti

Prodej statku s dvěma byty a možnou přestavbou na další bytové jednotky v obci Kralupy n.Vlt.

4.200.000 Kč
Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
Virtuální prohlídka
Prodejce:
Ilona Maas
telefon: +420605750304
ilona.maas@eufinance.cz

Prodej statku s dvěma byty a možnou přestavbou na další bytové jednotky v obci Kralupy n.Vlt.

Cena:
4.200.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje statku se dvěma bytovými jednotkami 2+1 a 2kk v nezátopové části obce Kralupy nad Vltavou, ul. Velvarská, postavené na pozemku o celkové výměře 686 m2. Dům se nachází na konci malé slepé uličky. Statek disponuje dvěma bytovými jednotkami s obrovskou půdou, kterou je možné rovněž přestavět na bytové jednotky. Součástí statku je několik hospodářských přístavků s vlastním vstupem vč. garáže. Před i za domem je k dispozici prostorná zahrada se dvěma samostatnými příjezdy. Parkování je možné na vlastním pozemku nebo před domem.

Statek byl postaven kolem roku 1890 a je připraven na velkou rekonstrukci a přestavbu na více bytových jednotek. Detailní dispoziční řešení jednotlivých podlaží je možné shlédnout v naší virtuální prohlídce celého domu vč. přiložených půdorysů.

Do domu jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě (plyn, městský vodovod i kanalizace, elektřina 230 a 400 V) vč. pevné linky a TV, studna s užitkovou vodou. Obě bytové jednotky jsou nyní vytápěny plynovými vafkami.

V Kralupech je k dispozici veškerá občanská vybavenost: mateřské školky, základní školy, obchody, supermarkety, zdravotní středisko, nemocnice, pošty, banky, společenská a sportovní střediska, aj.
10 min chůze od domu se nachází MŠ, ZŠ, autobusová zastávka, obchod se smíšeným zbožím a výborná restaurace Na Krétě. V centru města se nachází vlakové nádraží s přímým spojem 25 min do centra Prahy na Masarykovo a Hlavní nádraží a rovněž autobusové zastávky PID s dopravou na nejbližší metra Ládví, Letňany, Bořislavka. Dům je k nastěhování a předání dle osobní domluvy. Movité vybavení bude vyklizeno, popř. ponecháno dle dohody. Právní servis vč. vyřízení hypotéky ZDARMA.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
33
Operace:
Prodej
Rezervace:
Rezervováno
Adresa:
Kralupy nad Vltavou
Velvarská
Plocha pozemku:
686 m2
Plocha zastavěná:
211 m2
Plocha sklepa:
36 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
před rekonstrukcí
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
okraj obce
Komunikace:
asfaltová
Stáří objektu:
131
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
2|approximate|Velvarská, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Velvarská, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, Czech Republic

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: